Haydi Öğrenelim Okul Öncesi Türkçe Eğitici Oyunlar Android apps, games, music, movies, TV, books, magazines & more

★★Çocukların Okul Öncesi Eğitimleri için 8 Temel Kategoride Eğitici ve Eğlendirici Oyunlar★★

★★Çocukların Okul Öncesi Eğitimleri için 8 Temel Kategoride Eğitici ve Eğlendirici Oyunlar★★

Uygulama; çocukların okul öncesi (anaokulu) eğitimlerine katkı yaparak renkleri, sayıları, harfleri (alfabe), şekilleri, hayvanları, meyveleri, sebzeleri ve taşıtları zevkle öğrenebilmeleri için Tükçe tasarlanmıştır.

Bir uygulama ile okul öncesi çocuklar için 8 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunlar!

Tüm kategorilerdeki nesneler, çocukların kendilerine yakın hissedebilmeleri için 5 yaşındaki oğlum tarafından seslendirilmiştir. Böylece çocukların renkler, sayılar, alfabe (harfler), şekiller, hayvanlar, meyveler, sebzeler ve araçların her harfinin Türkçe nasıl söyleneceğini öğrenmelerine yardımcı olacaktır.

Çocukların ezberlemekten ziyade gerçekten öğrenebilmelerini sağlamak amacıyla tüm kategorilere objeleri rastgele karıştır özelliği konmuştur.

İnternet bağlantısı gerektirmez!

Çocukların eğitimi için güzel, sevimli ve renkli tasarımlar ve resimler kullanılmıştır.

Okul öncesi çocukların eğitimi için sayılar (rakamlar); çocukların sayıları (rakamları) öğrenmelerine ve Türkçe sayı saymalarına yardımcı olacaktır; 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9!

Okul öncesi çocukların eğitimi için renkler; çocukların 12 temel renk'i öğrenmelerine yardımcı olacaktır; kırmızı, mavi, pembe, turuncu, sarı, mor, yeşil, gri, siyah, beyaz, kahverengi ve lacivert! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için şekiller; çocukların 8 temel şekli öğrenmelerine yardımcı olacaktır; üçgen, daire, kare, dikdörtgen, yıldız, kalp, ay ve artı! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için hayvanlar; çocukların 15 popüler hayvanı öğrenmelerine yardımcı olacaktır; aslan, fil, koyun, penguen, köpek, kuş, arı, zürafa, tavşan, tavuk, kedi, maymun, inek, at ve yunus! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için meyveler; çocukların 12 popüler meyveyi öğrenmelerine yardımcı olacaktır; elma, üzüm, ananas, portakal, muz, çilek, limon, kiraz, kivi, karpuz, şeftali ve armut! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için sebzeler; çocukların 12 popüler sebzeyi öğrenmelerine yardımcı olacaktır; domates, patlıcan, soğan, havuç, mantar, marul, mısır, kabak, patates, sarımsak, salatalık ve biber! Türkçe!

Okul öncesi çocukların eğitimi için harfler; Türkçe alfabe kullanılmıştır. Büyük harfler ve küçük harfler ayrı ayrı gösterilmiş ve bu harflerle başlayan örnek birer nesne seslendirilmiştir. Böylece çocukların okumayı ve yazmayı daha kolay ve hızlı öğrenebilmeleri hedeflenmiştir.

Okul öncesi çocukların eğitimi için araçlar (taşıtlar); çocukların 15 popüler taşıtı tanımasına yardımcı olacaktır; araba, bisiklet, ambulans, uçak, kamyon, gemi, itfaiye, motosiklet, tren, polis arabası, helikopter, otobüs, roket, minibüs ve denizaltı! Türkçe!

Hayvanlar ve taşıtlar (araçlar)'a nesnelerin Türkçe okunuşlarıyla beraber kendi sesleri de eklenmiştir (kedi sesi veya uçak sesi gibi).

1 yaşında, 2 yaşında, 3 yaşında, 4 yaşında, 5 yaşında, 6 yaşında ve 7 yaşında çocuklar için uygundur.

İlkokula hazırlık şimdi çok kolay!

======================================
Bebekler ve Çocuklar için Okul Öncesi 8 Eğitim
Kategorisi:
======================================

★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Sayılar.
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Renkler.
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Şekiller.
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocuklar için Hayvanlar.
★ Anaokulu ve kreş – çocukları için Alfabe Harfleri.
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Meyveler
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Sebzeler.
★ Bebekler ve kreş – anaokulu çocukları için Araçlar.
★ Çocuğunuzun renk, sayı (rakam), alfabe, şekil, hayvan, meyve, sebze ve araçların her harfini nasıl yazacağını öğrenmesine yardımcı olacak Türkçe sesler kullanılmıştır.
★ Okul öncesi için eğitici ve eğlendirici oyunlar.
★ Tüm içerik %100 ücretsiz ve Türkçe'dir.

"Haydi Öğrenelim" ile okul öncesi çocuklar için 8 temel kategoride Türkçe eğitici ve eğlendirici oyunlar!

Şimdi ücretsiz indir ve ücretsiz oyna!

Install Haydi Öğrenelim Okul Öncesi Türkçe Eğitici Oyunlar Android apps, games, music, movies, TV, books, magazines & more

Be the first to reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *